یکی از برترین تولید کنندگان باتری خودرو در ایران، شرکت صبا باتری   است. مسلما یکی از قطعات مهمی که در سیستم خودروها به کار می‌رود و به نوعی نقش   بسیار حیاتی را در سیستم خودرو ایفا می‌کند، باتری است که واجب است بهترین کیفیت   آن را برای خودروی خود تهیه کنید. پس حرفه‌ای بودن تولید کننده‌ی باتری نیز در   بهترین بودن باتری تاثیر می‌گذارد.

معرفی شرکت صبا باتری، از بهترین تولید کنندگان باتری خودرو در ایران

باتری خودرو قطعه‌ای بسیار مهم برای خودرو است؛ به نوعی این قطعه حکم حیاتی برای خودرو داشته و کیفیت بالای آن، باعث می‌شود تا خودرو به بهترین شکل ممکن عمل کرده و تا سالیان دراز بتوان به بهترین شکل ممکن با خودروی خود رانندگی کنیم. به همین دلیل در هنگام تهیه‌ی باتری باید به کیفیت بالای آن توجه کرد؛ یکی از مولفه‌هایی که کیفیت بالای خودرو را تعیین می‌کند، برند سازنده و تولید کننده‌ی باتری است. یکی از برترین تولید کنندگان باتری خودرو در کشور ایران که از جمله اولین تولید کنندگان باتری می‌باشد، شرکت صبا باتری است. این شرکت بزرگ و توسعه یافته که در سال 1390 تاسیس شده است، از جمله معتبرترین و بزرگ‌ترین مراکز تولید کننده‌ی باتری برای خودروها در کشور ایران و همچنین خاورمیانه می‌باشد. این شرکت بزرگ از 4 نهاد مختلف که در زمینه‌ی تولیدات صنعتی همچون انواع باتری خودرو فعالیت می‌کنند، تشکیل شده است که تولیدات مختلف خود را با توجه به استانداردهای جهانی و بین المللی ساخته و به بازار عرضه می‌کنند. این شرکت بزرگ که با نام شرکت توسعه منابع انرژی توان نیز شناخته می‌شود، محصولات تولیدی خود را با عناوینی همچون محصولات نیرو و نور به بازار داخلی و همچنین بازارهای خارج از کشور نیز عرضه می‌نمایند. این شرکت بزرگ و توسعه یافته، با هدف برآوردسازی نیاز اصلی کشور یعنی تامین انرژی به بهترین شکل ممکن عمل می‌کند.توصیف تشکیلات و نهادهای فعال زیر نظر شرکت صبا باتری

همانطور که گفته شد، شرکت صبا باتری به عنوان یکی از بزرگ‌ترین و معتبرترین نهادهای تولید باتری خودرو در ایران و خاورمیانه شناخته می‌شود. این شرکت معتبر از از یک نهاد بزرگ مرکزی تشکیل شده است که زیرمجموعه‌های دیگری تحت نظر این نهاد مرکزی مشغول به فعالیت و ارائه‌ی خدمات هستند. گروه باتری نور یا گروه صنعتی شهید درخشان، یکی از زیرمجموعه‌های این نهاد اصلی است که در زمینه‌ی ساخت و عرضه‌ی باتری‌های استارتری برای خودروها فعالیت می‌کند. گروه تولیدات باتری صدر یا گروه صنعتی شهید گوهری، یکی دیگر از نهادهای شرکت صبا باتری بوده که باتری‌هایی از نوع سیلد و صنعتی که در حوزه‌های مختلفی همچون نیروگاه‌های مختلف، مراکز ارتباطی گوناگون و... مورد استفاده قرار پی‌گیرند را تولید و عرصه می‌نماید. نهاد دیگر فعال تحت نظر این شرکت بزرگ تولید کننده‌ی باتری خودرو، گروه صنعتی شهید حاج امینی است که در حوزه‌ی تولید و تهیه‌ی انرژی فعالیت داشته و باتری‌هایی همچون باتری‌های حرارتی و همچنین انواع خازن‌ها و تولیدات مشابه، خدمات گسترده‌ای را ارائه می‌دهد. زیر مجموعه‌ی چهارم شرکت بزرگ و معتبر صبا باتری، گروه صنعتی شهید عارفی است که فعالیت اصلی این نهاد، ذوب و تجزیه‌ی انواع فلزات می‌باشد.

نقاط قوت تولیدات شرکت صبا باتری در چیست؟

برای این که اطلاعات خود درباره‌ی شرکت صبا باتری به عنوان یکی از اصلی‌ترین تولید کنندگان باتری خودرو در ایران و خاورمیانه را تکمیل کنیم، لازم است که نقاط قوت و ویژگی‌های مثبت تولیدات این شرکت معتبر را تحت بررسی قرار دهیم.

  •  در هنگام خرید باتری برای خودرو، یکی از نکات مهمی که مد نظر قرار می‌گیرد برند یا شرکت تولید کننده‌ی باتری است؛ به عبارتی برند مورد نظر باید اعتبار کافی را داشته باشد. صبا باتری به عنوان یکی از اولین شرکت‌های تولید کننده‌ی باتری در ایران شناخته می‌شود و اعتبار بالا و کافی را به عنوان یک تولید کننده‌‌‌، دارا می‌باشد.
  •  شرکت صبا باتری با بهره‌گیری از استانداردهای روز جهان و با استفاده از برترین تکنولوژی‌ها و تجهیزات مورد استفاده برای تولید باتری، انواع باتری‌‌ها را با کیفیت مناسبی تولید می‌کند و به نوعی در این حیطه صاحب نام و تجربه است.
  •  اعتبار شرکت صبا باتری به اندازه‌ای است که محصولات باکیفیت خود را به کشورهای مختلف جهان و بسیاری از نقاط مختلف خاورمیانه صادر می‌کند.
  •  با خرید باتری خودرو از شرکت صبا باتری، ضمانت نامه‌ای یک ساله را نیز دریافت خواهید کرد که همین گارانتی طولانی مدت، نقطه قوتی برای باتری‌های تولید شده توسط شرکت صبا باتری نسبت به باتری‌های تولید شده توسط شرکت‌های خارجی می‌باشد.
  • باتری‌های شرکت صبا باتری در عین داشتن کیفیت بالا، قیمتی بسیار مناسب دارند. شما می‌توانید باتری‌هایی با آمپراژ بسیار متنوع را با پرداخت هزینه‌ای بسیار مناسب تهیه کنید.


نقاط ضعف تولیدات شرکت صبا باتری در چیست؟

علاوه بر نقاط قوت شرکت صبا باتری، لازم است که نقاط ضعف این شرکت معتبر و تولیدات آن را نیز تحت بررسی قرار دهیم تا نسبت به خرید باتری خودرو از برند صبا باتری با اطمینان بیشتری تصمیم بگیریم.

  • • باتری‌هایی که توسط شرکت صبا باتری برای خودروهای مختلف تولید می‌شوند، اکثرا ویژگی‌هایی مناسب و درخور شرایط و اقلیم‌های آب و هوایی گرم و خشک دارند و در صورتی که در مناطق سرد زندگی می‌کنید، بهتر است که از خرید باتری برای خودرو از برند صبا باتری خودداری کنید.
  • • در هنگام استفاده از باتری خودرو ساخت شرکت صبا باتری، لازم است که نکاتی را رعایت کنید؛ برای مسال در هنگام استارت زدن و روشن کردن خودرو، بهتر است تجهیزات خودرو همچون کولر خاموش باشد. چرا که ممکن است بعد از مدتی به دلیل فشار وارده به باتری، عملکرد آن دچار ایراد و ضعفی عمیق شود.
  • • این باتری نسبت به تولیدات شرکت‌های آذر و سپاهان طول عمر پایینی دارد.


شرکت صبا باتری برای تولیدات خود چه هدفی را در پیش گرفته است؟

با توجه به این که صنعت تولیدات خودروها در سال‌های اخیر دچار دگرگونی‌های بسیاری شده و تحولی شگفت پیدا کرده است، تولیدات انواع باتری برای خودرو نیز دستخوش تغییر قرار گرفته‌اند و به همین جهت شرکت صبا باتری برای جلب رضایت مشتریان و کاربران، تغییراتی را هم راستا با دگرگونی تکنولوژی ساخت خودرو در تولیدات باتری برای خودروها اعمال کرده است. به این جهت که شرکت صبا باتری با توجه به استانداردهای روز دنیا و با بهره‌گیری از تکنولوژی مورد استفاده توسط بسیاری از تولید کنندگان باتری خودرو در جهان، تولیدات خود را توسعه داده و به نوعی در جهت بهبود تولیدات پیشروی کرده است. نکته‌ی جالب توجه در باب تولیدات شرکت صبا باتری، به کارگیری بهترین و مجهزترین تجهیزات و دستگاه‌های مورد استفاده در سراسر جهان برای تولید انواع باتری برای اتومبیل است.