تهیه‌ی باتری با کیفیت برای خودرو، مسئله‌ای بسیار مهم است. چرا که باتری خودرو نقش بسیار مهمی را در سیستم خودرو دارد و به نوعی عملکرد درست خودرو را تضمین می‌کند. یکی از مهم‌ترین نکاتی که در هنگام خرید باتری برای خودرو باید در نظر گرفت، برند تولید کننده‌ی باتری است. از جمله تولید کنندگان برتر باتری برای خودرو در ایران، شرکت صبا سپاهان باتری است.

معرفی شرکت سپاهان باتری، از تولید کنندگان برتر باتری خودرو در ایران

تهیه‌ی باتری با کیفیت برای خودرو، مسئله‌ای بسیار مهم است. چرا که باتری خودرو نقش بسیار مهمی را در سیستم خودرو دارد و به نوعی عملکرد درست خودرو را تضمین می‌کند. یکی از مهم‌ترین نکاتی که در هنگام خرید باتری برای خودرو باید در نظر گرفت، برند تولید کننده‌ی باتری است. از جمله تولید کنندگان برتر باتری برای خودرو در ایران، شرکت صبا سپاهان باتری است. این شرکت که سالیان طولانی در زمینه‌ی تولید محصولات مختلف مورد استفاده برای خودرو فعالیت می‌کند، در سال 1379 فعالیت خود را آغاز کرد. شرکت سپاهان باتری برای رسیدن به جایگاه کنونی خود، مسیری پر از سختی و مشکل را پشت سر گذاشته است و به عبارتی جایگاه کنونی خود در صنعت تولیدات باتری برای خودرو را، به آسانی به دست نیاورده است. لازم به ذکر است که پیش از تاسیس این شرکت معتبر، قطعات مورد نیاز جهت تولید باتری برای خودروها از کشورهای خارجی وارد می‌شد و به نوعی محصولاتی همچون باتری خودرو ترکیبی ساخته شده از قطعات خارجی بودند. همزمان با تاسیس شرکت سپاهان باتری، تغییراتی در تولیدات باتری برای خودروها به وجود آمد و به جای بکارگیری صفحاتی که با شکل قالب ریزی شده تولید می‌شدند، از صفحاتی که دارای ساختار اکسپندد بودند برای تولید باتری خودرو استفاده می‌شد. شرکت سپاهان باتری به عنوان اولین تولید کننده‌ی باتری‌های سیلد در ایران شناخته می‌شود. شرکت سپاهان باتری، یکی از اصلی‌ترین تولید کنندگان باتری برای خودروی L90 می‌باشد.ویژگی‌های شرکت سپاهان باتری

همانطور که اشاره شد در هنگام خرید باتری خودرو، در نظر داشتن برند تولید کننده‌ی باتری که برای خودروی خود استفاده می‌کنید نکته‌ای بسیار مهم است؛ در واقع اگر برند تولید کننده‌ی باتری اعتبار کافی را داشته باشد، با اطمینان بیشتری می‌توان در باب تهیه کردن باتری از این برند تصمیم گرفت. شرکت سپاهان باتری به عنوان یکی از تولید کنندگان برتر باتری خودرو در ایران، ویژگی‌هایی بسیار چشم‌گیر دارد که افراد با توجه به این ویژگی‌ها می‌توانند در خرید باتری از این برند به شکلی مطمئن‌تر تصمیم‌گیری کنند و تشویشی در این باره نداشته باشند.

  •  شرکت سپاهان باتری از قطعات اصلی که خود تولید کرده است جهت ساخت باتری برای خودرو استفاده می‌کند و می‌توان گفت که محصولات تولید شده توسط این برند، یک محصول اصیل ساخت ایران می‌باشد.
  •  محصولات تولید شده توسط شرکت سپاهان باتری، بسیار با کیفیت هستند و طول عمری دراز مدت دارند.
  •  برند سپاهان باتری برای عرضه و فروش باتری خودرو در سراسر کشور، از یک سیستم بسیار حرفه‌ای استفاده می‌کند و امتیاز اصلی سیستم فروش این شرکت، بهره‌مندی از یک سیستم هوشمند برای فروش است. به عبارتی شرکت سپاهان باتری برای فروش محصولات خود، آن‌ها را به شکلی بدون مشکل و مستقیم در اختیار فروشندگان قرار می‌دهد.
  •  شرکت سپاهان باتری گارانتی و ضمانت‌نامه‌ای با مدت زمان مناسب را در هنگام فروش محصولات خود در اختیار مشتریان قرار می‌دهد و مشتریان می‌توانند از خدمات الکترونیک ارائه شده توسط این شرکت در هنگام خرید بهره ببرند. در صورت رخداد هر گونه مشکلی برای باتری، مشتریان می‌توانند از سریال باتری خودرویی که خریده‌اند استفاده کنند و با اطمینان کامل از گارانتی باتری بهره ببرند. 
  •  محصولات تولید شده توسط شرکت سپاهان باتری دارای کیفیتی بسیار بالا بوده و به آسانی بازیافت می‌شوند. بنابراین می‌توان گفت که محصولات شرکت سپاهان باتری، برای جلوگیری از آلودگی طبیعت بسیار مناسب هستند و کاملا بازیافت‌پذیرند.


ویژگی‌های محصولات تولید شده توسط شرکت سپاهان باتری

شرکت سپاهان باتری به عنوان یکی از تولید کنندگان اصلی باتری خودرو در ایران، محصولاتی بسیار متنوع را تولید کرده و عرضه می‌کند؛ این شرکت انواع مختلفی باتری برای خودرو را که دارای آمپراژی متنوع هستند را تولید می‌کند. علاوه بر آن شرکت سپاهان باتری در زمینه‌ی تولیدات قطعات مورد استفاده برای ساخت باتری همچون صفحاتی با ساختار کلسیمی سر رشته داشته و برای تولید این صفحات، تکنولوژی‌های به روز در جهان همچون تکنولوژی متال اکسپندد را به کار می‌گیرد. علاوه بر این تکنولوژی، شرکت سپاهان باتری جهت تولید صفحات مورد استفاده جهت تولید باتری برای خودرو، از روش ریخته‌گری نیز استفاده می‌کند. به عبارتی می‌توان گفت که این شرکت معتبر جهت تولید باتری برای خودرو، روش‌های مختلف را به کار گرفته و با استفاده از بهترین و بروزترین روش‌ها محصولاتی با درجه کیفیت بالا را تولید و عرضه می‌کنند. همانطور که اشاره شد رضایت مشتریان و عرضه کنندگان باتری برای خودرو در ایران، هدف اصلی شرکت سپاهان باتری برای تولید محصولات خود است. محصولات این شرکت دارای ویژگی‌هایی بسیار ویژه است؛ کیفیت محصولات این شرکت بسیار بالا بوده و به همین دلیل نیاز به مراقبت خاصی نخواهند داشت. باتری خودرو تولید شده توسط این شرکت، قابلیت‌های بسیاری دارد و افراد می‌توانند درجه‌ی شارژ باتری را با استفاده از چشمی که برای باتری طراحی شده است مشاهده کنند.


معرفی انواع مختلفی باتری خودرو که توسط شرکت سپاهان باتری تولید شده‎اند

همانطور که گفته شد شرکت سپاهان باتری انواع مختلف باتری برای خودرو را که دارای آمپراژی متنوع هستند تولید و عرضه می‌کند. در ادامه به برخی محصولات تولید شده توسط شرکت سپاهان باتری اشاره می‌کنیم.

  • از جمله انواع باتری خودرو تولید شده توسط شرکت سپاهان باتری، باتری سوزوکی است؛ باتری سوزوکی، محصول مشترکی است که توسط شرکت سپاهان باتری و شرکت سوزوکی که یک شرکت ژاپنی است، تولید شده است. این باتری با استفاده از تکنولوژی روز دنیا طراحی و تولید شده است. این باتری را می‌توان در اتومبیل‌های مختلفی استفاده کرد. شارژ این باتری خیلی دیر به دیر تخلیه می‌شود و کیفیت آن بسیار بالا است که نیازی به مراقبت بالا ندارد. علاوه بر آن برای تولید این باتری از فیلتری با قابلیت ضد انفجار استفاده شده است.
  • • از دیگر محصولات تولید شده توسط این شرکت، می‌توان به باتری اتمیک اشاره کرد. این باتری نیز مانند دیگر محصولات تولید شده توسط شرکت سپاهان باتری دارای طول عمری بالا بوده و کیفیتی بسیار مناسب دارد. این باتری برای استفاده در اقلیم‌های آب و هوایی مختلف بسیار مناسب است. کیفیت این باتری به قدری بالاست که به عنوان یک باتری برای خودرو بسیار درجه یک به کشورهای دیگر صادر می‌شود.